Житню солому не їдять гризуни

UH1vbBaXHBc

А миші її не з’їдять? ” – Дуже часто таке запитання задають наші клієнти.

Слід сказати, що солома – одна груба целюлоза і мишам вона не цікава.

Іноді миші люблять селитися в соломі, в пошуках теплого житла і зерна. Тому, що при поганому обмолоті , в соломі можуть залишатися зерна злаків, які приваблюють гризунів.

Однак, в солом’яних панелях, особливо пострижених (ще і пресованих), мишам селитися незручно, адже вони колючі, та й місця там зовсім небагато.

Щільність стиснення солом’яних панелей настільки велика , що вона запобігає спроби їй поласувати у багатьох видів гризунів , не тільки мишей.

Набагато більше ймовірності, що миші поселяться в порожнинах між блоками і гіпсокартонною плитою , або в просівшій соломі. Тому дуже важливо ізолювати всі шляхи доступу до соломи, ретельно її запресувати і ущільнити.

Зовсім не цікава для мишей житня і рисова солома, яка має надзвичайною жорсткість, порівняно з пшеничною.

Крім того, зовнішній шар глини або будь-якого іншого покриття робить зламу недоступною для комах і гризунів.

І нарешті, найголовніша причина того, що ні гризуни, ні комахи не їдять солому є малий вміст в соломі поживної речовини .

Особливо мало поживної речовини міститься в житній соломі , так що комахи і гризуни живуть безпосередній близькості від солом’яних блоків і від будинків з них , віддадуть перевагу з’їсти щось зроблене із пластику , адже навіть він « смачніше » , ніж солома .

Гризуни не їдять солому і не поселяються в ній , так як їм потрібна підвищена вологість .

Добавить комментарий