Екобудинок на березі Чонгве, Замбезія

 chongwe-river-house-1-l6855

Розташований цей незвичайний будинок в кінці масивного гаїю Уінтерторн, який знаходиться на березі мирної річки Чонгве, що впадає в Замбезі. Вид на сусідній гірський відкіс тут просто вражаючий. Весь будинок побудований з екологічно чистих матеріалів. Для головних гостей житлові кімнати виходять на палубу і басейн, на річку і гори, які знаходяться за межами екобудинку.

 

Річка Чонгве є основним припливом Замбезі і утворює кордон національного парку “Нижня Замбезія”. Ця Долина багата на різноманітну флору і фауну. Насправді це мікрокосмос життя в долині річки Замбезі.

Національний парк “Нижня Замбезія” відомий своїми величезними стадами Буффало. Вони та інші тварини перетинають туди і назад річку Чонгве, а також проводять час у пошуках їжі вздовж берега річки.

Але, повернемося до нашого будинку. Всі меблі в вітальні були вирізани з одного величезного дерева, яке впало у Уінтерторні. Щоб потрапити на перший поверх спальні, кожен повинен увійти через тунель, який дає відчуття проходу крізь печеру. Вигнуті ходи дають можливість приватного життя без необхідності використання дверей.

Зі своєї спальні, гості будинку можуть спостерігати процес годування слонів, їх купання біля річки, все це в полі зору і з безпечної території. А, в декількох хвилинах, могутня Замбезія пропонує захоплюючу подорож на човнах і риболовлю на човнах.

chongwe-river-house-1-l6880

chongwe-river-house-1-l6856

chongwe-river-house-1-l6857

chongwe-river-house-1-l6858


chongwe-river-house-1-l6859

chongwe-river-house-1-l6861

chongwe-river-house-1-l6863

chongwe-river-house-1-l6866


chongwe-river-house-1-l6871

chongwe-river-house-1-l6873

chongwe-river-house-1-l6875

chongwe-river-house-1-l6876

chongwe-river-house-1-l6877

chongwe-river-house-1-l6878

Джеркло: http://www.xoprivate.com/suite-masters/chongwe-river-house-1/

 

 

 

Добавить комментарий